Image

Kalenders Beloften en Jeugd

Selecteer bovenaan in de linkerkolom de ploeg waarvan je de kalender wilt raadplegen. Wekelijks komt de up-to-date versie op de website, zodat eventuele veranderingen steeds tijdig aangepast worden. 

Je kan ook selecteren op datum. Klik in de hoofding van de tabel op 'datum', vul de datum van je keuze in en je krijgt alle wedstrijden van die dag te zien.  Printen of de kalender (van je keuze) doorsturen per mail kan ook. Klik op het icoontje bovenaan rechts op deze pagina.

 

PLOEGdatumuurthuisploegbezoekers opmerking
Beloften30-08-1919:30K.S.V. Pittem K. Z. Dentergem 2-2
U1531-08-1914:45K. Z. Dentergem SC Oostrozebeke B18-1
U1231-08-1913:15K. Z. Dentergem SV Ingemunster -algemeen forfait
U1131-08-199:30SKD Hertsberge K. Z. Dentergem -
U1031-08-199:30K. Z. Dentergem K. FC Lendelede Sport -
U9 b31-08-1911:00K. Z. Dentergem BK.R.C. Waregem C-
U9 a31-08-199:30K. Z. Dentergem AGL Ruiselede -
U831-08-199:15K. Dosko Beveren BK. Z. Dentergem -
U7 b31-08-199:45K.S.V. Pittem AK. Z. Dentergem B-
U7 a31-08-199:30K. FC. Meulebeke K. Z. Dentergem A-
U2101-09-199:45K. Z. Dentergem K.S.V. Pittem 1-7
U1507-09-1915:00Dames V.K. Egem MK. Z. Dentergem 1-7
U1207-09-1913:00K. FC Lendelede Sport K. Z. Dentergem -
U1107-09-199:15K. Z. Dentergem K. Dar. Ruddervoorde A-
U1007-09-1910:45VK Wikings Kortrijk BK. Z. Dentergem -
U9 b07-09-199:00K. VK Avelgem CK. Z. Dentergem B-
U9 a07-09-199:30K.S.V. Pittem AK. Z. Dentergem A-
U807-09-199:00K. Z. Dentergem K. WS Desselgem A-
U7 b07-09-1910:15K. Z. Dentergem BJong Vijve -
U7 a07-09-199:00K. Z. Dentergem AK.S.V. Pittem B-
Beloften08-09-199:45K. Z. Dentergem K. SV Rumbeke B0-2
Beloften13-09-1919:30K.FC Aarsele K. Z. Dentergem 2-3
U1514-09-1915:15K. VC Ardooie K. Z. Dentergem 2-1
U1214-09-1915:00SC Oostrozebeke AK. Z. Dentergem -
U1114-09-1910:00Dosko Kanegem K. Z. Dentergem -
U1014-09-199:30K. Z. Dentergem K.VC Deerlijk Sport -
U9 b14-09-1911:00K. Z. Dentergem BBl. Otegem -
U9 a14-09-199:30K. Z. Dentergem AK.FC Aarsele -algemeen forfait
U814-09-199:30K. SV Rumbeke AK. Z. Dentergem -
U7 b14-09-199:30V.V. Tielt BK. Z. Dentergem B-
U7 a14-09-199:00V.V. Emelgem-Kachtem AK. Z. Dentergem A-
U2115-09-199:45K. Z. Dentergem SV Anzegem 2-2
Beloften21-09-1915:00K. Z. Dentergem K. Dar. Ruddervoorde B2-1
U1521-09-1914:45K. Z. Dentergem V.V. Emelgem-Kachtem 2-1
U1221-09-1913:15K. Z. Dentergem GL Ruiselede -
U1121-09-199:15K. Z. Dentergem FC MU Izegem-Ingelmunster B-
U1021-09-199:00K. WS Desselgem K. Z. Dentergem -
U9 b21-09-199:15K. SK Beveren-Leie K. Z. Dentergem B-
U9 a21-09-1910:30K.R.C. Waregem DK. Z. Dentergem A-
U821-09-199:00K. Z. Dentergem SV Anzegem A-
U7 b21-09-1910:15K. Z. Dentergem BK.S.C. Wielsbeke B-
U7 a21-09-199:00K. Z. Dentergem ASC Oostrozebeke A-
U2122-09-1910:00K. SKV Zwevezele AK. Z. Dentergem 3-0
Beloften28-09-1915:00K. Z. Dentergem SV Ingemunster 2-2
U2128-09-1917:30K. Sassp. Boezinge K. Z. Dentergem 4-1
U1528-09-1914:00K.S.V. Pittem K. Z. Dentergem 1-7
U1228-09-1914:00Jong Vijve K. Z. Dentergem -
U1128-09-199:15K. Z. Dentergem K. SV Rumbeke B-
U1028-09-199:30K. Z. Dentergem K.S.C. Wielsbeke B-
U9 b28-09-1910:30K.VC Deerlijk Sport K. Z. Dentergem B-
U9 a28-09-199:30K. Z. Dentergem AK. Dosko Beveren C-
U828-09-199:00K. Z. Dentergem FC MU Izegem-Ingelmunster C-
U7 b28-09-1910:30SC Oostrozebeke BK. Z. Dentergem B-
U7 a28-09-199:30V.V. Tielt AK. Z. Dentergem A-
Beloften04-10-1919:30Dosko Kanegem K. Z. Dentergem 3-2
U1505-10-1914:45K. Z. Dentergem V.V. Tielt B6-0
U1205-10-1913:15K. Z. Dentergem K. WS Desselgem M-
U1105-10-199:00V.V. Tielt BK. Z. Dentergem -
U1005-10-199:00K.R.C. Waregem CK. Z. Dentergem -
U9 b05-10-1911:00K. Z. Dentergem BFC Sp. Heestert -
U9 a05-10-199:30K. Z. Dentergem AJong Vijve -
U805-10-199:15SC Oostrozebeke BK. Z. Dentergem -
U7 b05-10-199:30GL Ruiselede K. Z. Dentergem B-
U7 a05-10-199:00K. Z. Dentergem AK.S.C. Wielsbeke A-
U2106-10-199:45K. Z. Dentergem K.S.K Vlamertinge 4-2
Beloften12-10-1915:00K. Z. Dentergem GL Ruiselede -
U2112-10-1915:00RW Hollebeke K. Z. Dentergem 1-1
U1512-10-1915:00SV Ingemunster K. Z. Dentergem 0-8
U1212-10-1913:30V.V. Emelgem-Kachtem AK. Z. Dentergem -
U1112-10-199:15K. Z. Dentergem K.S.V. Pittem -
U1012-10-199:30K. Z. Dentergem K. SK Beveren-Leie -
U9 b12-10-199:15SC Oostrozebeke K. Z. Dentergem B-
U9 a12-10-199:00KFC Doomkerke K. Z. Dentergem A-
U812-10-199:00K. Z. Dentergem cing Club Harelbeke C-
U7 b12-10-1910:15K. Z. Dentergem BK.FC Aarsele -
U7 a12-10-199:30SV Ingemunster AK. Z. Dentergem A-
U1519-10-1913:15SC Oostrozebeke BK. Z. Dentergem -
U1219-10-1914:15SV Ingemunster K. Z. Dentergem -algemeen forfait
U1119-10-199:15K. Z. Dentergem SKD Hertsberge -
U1019-10-199:15K. FC Lendelede Sport K. Z. Dentergem -
U9 b19-10-1910:30K.R.C. Waregem CK. Z. Dentergem B-
U9 a19-10-199:30GL Ruiselede K. Z. Dentergem A-
U819-10-199:00K. Z. Dentergem K. Dosko Beveren B-
U7 b19-10-1910:15K. Z. Dentergem BK.S.V. Pittem A-
U7 a19-10-199:00K. Z. Dentergem AK. FC. Meulebeke -
Beloften20-10-199:15V.V. Emelgem-Kachtem BK. Z. Dentergem -
U2120-10-199:45K. Z. Dentergem GL Ruiselede -
U2126-10-1918:00K. FC Lendelede Sport K. Z. Dentergem -
U1526-10-1914:45K. Z. Dentergem Dames V.K. Egem M-
U1226-10-1913:15K. Z. Dentergem K. FC Lendelede Sport -
U1126-10-199:00K. Dar. Ruddervoorde AK. Z. Dentergem -
U1026-10-199:30K. Z. Dentergem VK Wikings Kortrijk B-
U9 a26-10-199:30K. Z. Dentergem AK.S.V. Pittem A-
U826-10-1910:15K. WS Desselgem AK. Z. Dentergem -
U7 b26-10-1910:00Jong Vijve K. Z. Dentergem B-
U7 a26-10-199:45K.S.V. Pittem BK. Z. Dentergem A-
Beloften27-10-199:45K. Z. Dentergem K. VP Gits B-
U9 b27-10-1911:00K. Z. Dentergem BK. VK Avelgem C-
U1502-11-1914:45K. Z. Dentergem K. VC Ardooie -
U1202-11-1913:15K. Z. Dentergem SC Oostrozebeke A-
U1102-11-199:15K. Z. Dentergem Dosko Kanegem -
U1002-11-199:15K.VC Deerlijk Sport K. Z. Dentergem -
U9 b02-11-199:15Bl. Otegem K. Z. Dentergem B-
U9 a02-11-1910:30K.FC Aarsele K. Z. Dentergem A-algemeen forfait
U802-11-199:00K. Z. Dentergem K. SV Rumbeke A-
U7 b02-11-1910:15K. Z. Dentergem BV.V. Tielt B-
U7 a02-11-199:00K. Z. Dentergem AV.V. Emelgem-Kachtem A-
Beloften03-11-199:15KFC Doomkerke K. Z. Dentergem -
U2103-11-199:45K. Z. Dentergem FC Sp. Heestert -
U1509-11-1915:00V.V. Emelgem-Kachtem K. Z. Dentergem -
U1209-11-1913:45GL Ruiselede K. Z. Dentergem -
U1109-11-199:00FC MU Izegem-Ingelmunster BK. Z. Dentergem -
U1009-11-199:30K. Z. Dentergem K. WS Desselgem -
U9 b09-11-1911:00K. Z. Dentergem BK. SK Beveren-Leie -
U9 a09-11-199:30K. Z. Dentergem AK.R.C. Waregem D-
U809-11-199:00SV Anzegem AK. Z. Dentergem -
U7 b09-11-1910:15K.S.C. Wielsbeke BK. Z. Dentergem B-
U7 a09-11-199:15SC Oostrozebeke AK. Z. Dentergem A-
U2115-11-1920:00Hulste Sp. K. Z. Dentergem -
U1516-11-1914:45K. Z. Dentergem K.S.V. Pittem -
U1216-11-1913:15K. Z. Dentergem Jong Vijve -
U1116-11-1910:45K. SV Rumbeke BK. Z. Dentergem -
U1016-11-1910:30K.S.C. Wielsbeke BK. Z. Dentergem -
U9 b16-11-1911:00K. Z. Dentergem BK.VC Deerlijk Sport -
U9 a16-11-1910:45K. Dosko Beveren CK. Z. Dentergem A-
U816-11-199:00FC MU Izegem-Ingelmunster CK. Z. Dentergem -
U7 b16-11-1910:15K. Z. Dentergem BSC Oostrozebeke B-
U7 a16-11-199:00K. Z. Dentergem AV.V. Tielt A-
Beloften17-11-199:45K. Z. Dentergem K.FC Lichtervelde B-
U1523-11-1915:15V.V. Tielt BK. Z. Dentergem -
U1223-11-1913:30K. WS Desselgem MK. Z. Dentergem -
U1123-11-199:15K. Z. Dentergem V.V. Tielt B-
U1023-11-199:30K. Z. Dentergem K.R.C. Waregem C-
U9 b23-11-199:15FC Sp. Heestert K. Z. Dentergem B-
U9 a23-11-199:00Jong Vijve K. Z. Dentergem A-
U823-11-199:00K. Z. Dentergem SC Oostrozebeke B-
U7 b23-11-1910:15K. Z. Dentergem BGL Ruiselede -
U7 a23-11-199:00K.S.C. Wielsbeke AK. Z. Dentergem A-
Beloften24-11-199:15NSVD Handzame K. Z. Dentergem -
U2124-11-199:45K. Z. Dentergem K.F.C. Eend cht Hooglede -
Beloften30-11-1915:00K. Z. Dentergem Jong Vijve B-
U2130-11-1917:00VK Wikings Kortrijk BK. Z. Dentergem -
U1530-11-1914:45K. Z. Dentergem SV Ingemunster -
U1230-11-1913:15K. Z. Dentergem V.V. Emelgem-Kachtem A-
U1130-11-1910:00K.S.V. Pittem K. Z. Dentergem -
U1030-11-1910:45K. SK Beveren-Leie K. Z. Dentergem -
U9 b30-11-1911:00K. Z. Dentergem BSC Oostrozebeke -
U9 a30-11-199:30K. Z. Dentergem AKFC Doomkerke -
U830-11-199:00 cing Club Harelbeke CK. Z. Dentergem -
U7 b30-11-1910:30K.FC Aarsele K. Z. Dentergem B-
U7 a30-11-199:00K. Z. Dentergem ASV Ingemunster A-
Beloften08-12-199:45K. Z. Dentergem K.S.V. Pittem -
U2108-12-1910:00K.S.V. Pittem K. Z. Dentergem -
Beloften12-01-209:15K. SV Rumbeke BK. Z. Dentergem -
Beloften19-01-209:45K. Z. Dentergem K.FC Aarsele -
U2119-01-2010:00SV Anzegem K. Z. Dentergem -
Beloften26-01-209:15K. Dar. Ruddervoorde BK. Z. Dentergem -
U2126-01-209:45K. Z. Dentergem K. SKV Zwevezele A-
Beloften31-01-2019:30SV Ingemunster K. Z. Dentergem -
U2102-02-209:45K. Z. Dentergem K. Sassp. Boezinge -
Beloften09-02-209:45K. Z. Dentergem Dosko Kanegem -
U2109-02-209:30K.S.K Vlamertinge K. Z. Dentergem -
Beloften16-02-209:15GL Ruiselede K. Z. Dentergem -
U2116-02-209:45K. Z. Dentergem RW Hollebeke -
Beloften08-03-209:45K. Z. Dentergem V.V. Emelgem-Kachtem B-
U2108-03-209:15GL Ruiselede K. Z. Dentergem -
Beloften15-03-209:15K. VP Gits BK. Z. Dentergem -
U2115-03-209:45K. Z. Dentergem K. FC Lendelede Sport -
U2120-03-2020:00FC Sp. Heestert K. Z. Dentergem -
Beloften22-03-209:45K. Z. Dentergem KFC Doomkerke -
U2127-03-2020:00K. Z. Dentergem Hulste Sp. -
Beloften29-03-209:15K.FC Lichtervelde BK. Z. Dentergem -
Beloften05-04-209:45K. Z. Dentergem NSVD Handzame -
U2105-04-209:15K.F.C. Eend cht Hooglede K. Z. Dentergem -
Beloften19-04-209:15Jong Vijve BK. Z. Dentergem -
U2119-04-209:45K. Z. Dentergem VK Wikings Kortrijk B-