Image

1e ploeg KZD

Wekelijks komt er een up-to-date versie op de website, zodat eventuele veranderingen kunnen worden geraadpleegd.

Wekelijks komt er een up-to-date versie op de website, zodat eventuele veranderingen kunnen worden geraadpleegd.

Swipe de kalender om de uitslagen te zien !

kalender

datumuurthuisploegbezoekers opmerking
03-09-2219:00K. VK Avelgem BK. Z. Dentergem 4-0
07-09-2218:30K. Z. Dentergem Jong Vijve 1-1
18-09-2215:00K. Z. Dentergem K. SV De Ruiter Roes. 1-2
24-09-2219:30SV Ingelmunster BK. Z. Dentergem 3-5
02-10-2215:00K. Z. Dentergem K. FC Marke B4-1
09-10-2215:00GL Ruiselede K. Z. Dentergem 2-3
16-10-2215:00K. Z. Dentergem KFC Doomkerke 0-2
22-10-2220:00 cing Club Harelbeke BK. Z. Dentergem 2-3
30-10-2214:30K. Z. Dentergem F.C.E. Kuurne B2-2
05-11-2219:00FC Sp. Heestert BK. Z. Dentergem 2-2
13-11-2214:30K. Z. Dentergem K. WS Desselgem 1-0
20-11-2214:30K. Z. Dentergem K.S.V. Pittem B3-0
04-12-2214:30K. Z. Dentergem WS Bellegem 1-3
10-12-2219:00Hulste Sp. K. Z. Dentergem -
18-12-2213:30K. Z. Dentergem SV Ingelmunster B-
08-01-2314:30SV Anzegem BK. Z. Dentergem -
15-01-2314:30KFC Doomkerke K. Z. Dentergem -
22-01-2314:30K. Z. Dentergem FC Sp. Heestert B-
28-01-2319:00F.C.E. Kuurne BK. Z. Dentergem -
05-02-2315:00K. FC Marke BK. Z. Dentergem -
12-02-2315:00K. Z. Dentergem RC Harelbeke B-
26-02-2315:00K. SV De Ruiter Roes. K. Z. Dentergem -
05-03-2315:00K. Z. Dentergem SV Anzegem B-
12-03-2315:00K.S.V. Pittem BK. Z. Dentergem -
19-03-2315:00K. Z. Dentergem GL Ruiselede -
25-03-2319:00WS Bellegem K. Z. Dentergem -
02-04-2315:00K. Z. Dentergem Hulste Sp. -
15-04-2318:30K. WS Desselgem K. Z. Dentergem -
23-04-2315:00K. Z. Dentergem K. VK Avelgem B-
30-04-2315:00Jong Vijve K. Z. Dentergem -

kalender

datumuurthuisuit
03-0919:00AvelgemKZD 4-0
07-0918:30KZD Jong Vijve 1-1
18-0915:00KZD K. SV De Ruiter Roes. 1-2
24-0919:30IngelmunsterKZD 3-5
02-1015:00KZD K. FC Marke B4-1
09-1015:00GL Ruiselede KZD 2-3
16-1015:00KZD KFC Doomkerke 0-2
22-1020:00HarelbekeKZD 2-3
30-1014:30KZD KuurneB2-2
05-1119:00FC Sp. Heestert BKZD 2-2
13-1114:30KZD Desselgem1-0
20-1114:30KZD PittemB3-0
04-1214:30KZD Bellegem1-3
10-1219:00Hulste Sp. KZD
18-1213:30KZD Ingelmunster
08-0114:30AnzegemKZD
15-0114:30KFC Doomkerke KZD
22-0114:30KZD FC Sp. Heestert B
28-0119:00KuurneBKZD
05-0215:00K. FC Marke BKZD
12-0215:00KZD Harelbeke
26-0215:00K. SV De Ruiter Roes. KZD
05-0315:00KZD Anzegem
12-0315:00PittemBKZD
19-0315:00KZD GL Ruiselede
25-0319:00BellegemKZD
02-0415:00KZD Hulste Sp.
15-0418:30DesselgemKZD
23-0415:00KZD Avelgem
30-0415:00Jong Vijve KZD -

4e provinciale C

ploegmptn
K. SV De Ruiter Roes. 1439
KFC Doomkerke 1436
K. VK Avelgem B1331
Hulste Sp. 1429
K. WS Desselgem 1424
SV Anzegem B1322
K. Z. Dentergem 1321
GL Ruiselede 1420
FC Sp. Heestert B1416
Jong Vijve 1414
K. FC marke B1414
WS Bellegem 1412
SV Ingelmunster B1411
RC Harelbeke B148
F.C.E. Kuurne B148
K.S.V. Pittem B137