Image

Selecteer bovenaan in de linkerkolom de ploeg waarvan je de kalender wilt raadplegen. Wekelijks komt de up-to-date versie op de website, zodat eventuele veranderingen steeds tijdig aangepast worden. 

Je kan ook selecteren op datum. Klik in de hoofding van de tabel op 'datum', vul de datum van je keuze in en je krijgt alle wedstrijden van die dag te zien.  Printen of de kalender (van je keuze) doorsturen per mail kan ook. Klik op het icoontje bovenaan rechts op deze pagina.

 

PLOEGdatumuurthuisploegbezoekers opmerking
Beloften30-08-1919:30K.S.V. Pittem K. Z. Dentergem 2-2
Beloften08-09-199:45K. Z. Dentergem K. SV Rumbeke B0-2
Beloften13-09-1919:30K.FC Aarsele K. Z. Dentergem 2-3
Beloften21-09-1915:00K. Z. Dentergem K. Dar. Ruddervoorde B2-1
Beloften28-09-1915:00K. Z. Dentergem SV Ingemunster 2-2
Beloften04-10-1919:30Dosko Kanegem K. Z. Dentergem 3-2
Beloften12-10-1915:00K. Z. Dentergem GL Ruiselede 6-1
Beloften20-10-199:15V.V. Emelgem-Kachtem BK. Z. Dentergem 3-0
Beloften27-10-199:45K. Z. Dentergem K. VP Gits B1-2
Beloften03-11-199:15KFC Doomkerke K. Z. Dentergem 0-8
Beloften17-11-199:45K. Z. Dentergem K.FC Lichtervelde B1-3
Beloften24-11-199:15NSVD Handzame K. Z. Dentergem 5-3
Beloften30-11-1915:00K. Z. Dentergem Jong Vijve B0-0
Beloften07-12-1914:30K. Z. Dentergem K.S.V. Pittem 02
Beloften12-01-209:15K. SV Rumbeke BK. Z. Dentergem 5-2
Beloften19-01-209:45K. Z. Dentergem K.FC Aarsele 0-0
Beloften26-01-209:15K. Dar. Ruddervoorde BK. Z. Dentergem 5-0F1
Beloften31-01-2019:30SV Ingemunster K. Z. Dentergem 2-3
Beloften09-02-209:45K. Z. Dentergem Dosko Kanegem 2-2
Beloften16-02-209:15GL Ruiselede K. Z. Dentergem 1-1
Beloften08-03-209:45K. Z. Dentergem V.V. Emelgem-Kachtem B-
Beloften15-03-209:15K. VP Gits BK. Z. Dentergem
Beloften22-03-209:45K. Z. Dentergem KFC Doomkerke -
Beloften29-03-209:15K.FC Lichtervelde BK. Z. Dentergem -
Beloften05-04-209:45K. Z. Dentergem NSVD Handzame -
Beloften19-04-209:15Jong Vijve BK. Z. Dentergem -
U1011-01-2010:30Bl. Otegem K. Z. Dentergem -
U1018-01-209:30K. Z. Dentergem K. WS Desselgem B-
U1025-01-2010:45K. SK Beveren-Leie K. Z. Dentergem -
U1001-02-209:30K. Z. Dentergem K.R.C. Waregem B-
U1008-02-2010:30K.S.C. Wielsbeke BK. Z. Dentergem
U1015-02-209:30K. Z. Dentergem SC Oostrozebeke A-
U1029-02-2010:30SV Anzegem AK. Z. Dentergem -
U1007-03-209:30K. Z. Dentergem Bl. Otegem -
U1014-03-209:00K. WS Desselgem BK. Z. Dentergem -
U1021-03-209:30K. Z. Dentergem K. SK Beveren-Leie -
U1028-03-209:00K.R.C. Waregem BK. Z. Dentergem -
U1004-04-209:30K. Z. Dentergem K.S.C. Wielsbeke B-
U1018-04-209:15SC Oostrozebeke AK. Z. Dentergem -
U1025-04-209:30K. Z. Dentergem SV Anzegem A-
U1111-01-209:00FC MU Izegem-Ingelmunster BK. Z. Dentergem
U1118-01-209:15K. Z. Dentergem K. SK Beveren-Leie -
U1125-01-209:00K. WS Desselgem AK. Z. Dentergem -
U1101-02-209:15K. Z. Dentergem V.V. Emelgem-Kachtem A
U1108-02-209:15K. Z. Dentergem SV Anzegem A-
U1115-02-209:00K.R.C. Waregem BK. Z. Dentergem -
U1129-02-209:15K. Z. Dentergem SC Oostrozebeke -
U1107-03-209:15K. Z. Dentergem FC MU Izegem-Ingelmunster B-
U1114-03-209:15K. SK Beveren-Leie K. Z. Dentergem -
U1121-03-209:15K. Z. Dentergem K. WS Desselgem A-
U1128-03-2010:30V.V. Emelgem-Kachtem AK. Z. Dentergem -
U1104-04-2010:30SV Anzegem AK. Z. Dentergem -
U1118-04-209:15K. Z. Dentergem K.R.C. Waregem B-
U1125-04-209:15SC Oostrozebeke K. Z. Dentergem -
U1211-01-2013:15K. Z. Dentergem K. VC Ardooie -
U1218-01-2013:30K.FC Lichtervelde BK. Z. Dentergem -
U1225-01-2013:15K. Z. Dentergem NSVD Handzame B5-0F1
U1201-02-2013:30FC Veldegem K. Z. Dentergem -
U1208-02-2013:15K. Z. Dentergem K. Dosko Beveren B-
U1215-02-2013:15K. Z. Dentergem SK To out -
U1229-02-2013:15K.F.C. Eend cht Hooglede K. Z. Dentergem -
U1207-03-2013:45K. VC Ardooie K. Z. Dentergem -
U1214-03-2013:15K. Z. Dentergem K.FC Lichtervelde B-
U1221-03-2013:00NSVD Handzame BK. Z. Dentergem -
U1228-03-2010:00K. Z. Dentergem FC Veldegem -
U1204-04-2014:00K. Dosko Beveren BK. Z. Dentergem -
U1218-04-2013:00SK To out K. Z. Dentergem -
U1222-04-2018:30K. Z. Dentergem K.F.C. Eend cht Hooglede -
U1511-01-2014:45K. Z. Dentergem SV Anzegem A1-2
U1518-01-2015:15GD Ingooigem AK. Z. Dentergem 4-0
U1525-01-2014:30 cing Club Harelbeke BK. Z. Dentergem 2-1
U1501-02-2014:45K. Z. Dentergem FC MU Izegem-Ingelmunster B0-2
U1508-02-2015:15WS Bellegem AK. Z. Dentergem 6-0
U1515-02-2014:45K. Z. Dentergem SC Oostrozebeke A0-3
U1504-03-2019:00K. SK Geluwe AK. Z. Dentergem -
U1507-03-2015:15SV Anzegem AK. Z. Dentergem -
U1514-03-2014:45K. Z. Dentergem GD Ingooigem A-
U1521-03-2014:45K. Z. Dentergem cing Club Harelbeke B-
U1528-03-2012:30FC MU Izegem-Ingelmunster BK. Z. Dentergem -
U1504-04-2014:45K. Z. Dentergem WS Bellegem A-
U1518-04-2015:00SC Oostrozebeke AK. Z. Dentergem -
U1524-04-2018:30K. Z. Dentergem K. SK Geluwe A-
U2101-09-199:45K. Z. Dentergem K.S.V. Pittem 17
U2115-09-199:45K. Z. Dentergem SV Anzegem 2-2
U2122-09-1910:00K. SKV Zwevezele AK. Z. Dentergem 3-0
U2128-09-1917:30K. Sassp. Boezinge K. Z. Dentergem 4-1
U2106-10-199:45K. Z. Dentergem K.S.K Vlamertinge 42
U2112-10-1915:00RW Hollebeke K. Z. Dentergem 1-1
U2120-10-199:45K. Z. Dentergem GL Ruiselede 1-4
U2126-10-1918:00K. FC Lendelede Sport K. Z. Dentergem 4-3
U2103-11-199:45K. Z. Dentergem FC Sp. Heestert 1-7
U2115-11-1920:00Hulste Sp. K. Z. Dentergem 3-3
U2124-11-199:45K. Z. Dentergem K.F.C. Eend cht Hooglede 3-2
U2130-11-1917:00VK Wikings Kortrijk BK. Z. Dentergem 0-5F1
U2106-12-1920:00K.S.V. Pittem K. Z. Dentergem -PP
U2119-01-2010:00SV Anzegem K. Z. Dentergem 5-0F1
U2126-01-209:45K. Z. Dentergem K. SKV Zwevezele A4-1
U2102-02-209:45K. Z. Dentergem K. Sassp. Boezinge 0-3
U2109-02-209:30K.S.K Vlamertinge K. Z. Dentergem 2-3
U2116-02-209:45K. Z. Dentergem RW Hollebeke 1-4
U2108-03-209:15GL Ruiselede K. Z. Dentergem -
U2115-03-209:45K. Z. Dentergem K. FC Lendelede Sport -
U2120-03-2020:00FC Sp. Heestert K. Z. Dentergem -
U2127-03-2020:00K. Z. Dentergem Hulste Sp. -
U2105-04-209:15K.F.C. Eend cht Hooglede K. Z. Dentergem -
U2119-04-209:45K. Z. Dentergem VK Wikings Kortrijk B-
U7 a11-01-209:00K. Z. Dentergem AK.R.C. Waregem A
U7 a18-01-209:00SV Anzegem AK. Z. Dentergem A-
U7 a25-01-209:00K. Z. Dentergem AK.S.C. Wielsbeke B-
U7 a01-02-209:15SV Zulte-Waregem AK. Z. Dentergem A-
U7 a08-02-209:00K. Z. Dentergem AK. WS Desselgem -
U7 a15-02-209:00K. Z. Dentergem AGD Ingooigem A-
U7 a29-02-2010:30SC Oostrozebeke BK. Z. Dentergem A-
U7 a07-03-2011:00K.R.C. Waregem AK. Z. Dentergem A-
U7 a14-03-209:00K. Z. Dentergem ASV Anzegem A-
U7 a21-03-2010:15K.S.C. Wielsbeke BK. Z. Dentergem A-
U7 a28-03-209:00K. Z. Dentergem ASV Zulte-Waregem A-
U7 a04-04-2010:15K. WS Desselgem K. Z. Dentergem A-
U7 a18-04-209:00GD Ingooigem AK. Z. Dentergem A-
U7 a25-04-209:00K. Z. Dentergem ASC Oostrozebeke B-
U7 b11-01-2010:15K. Z. Dentergem BK. SV Rumbeke A-
U7 b18-01-2011:30R. Dottignies Sp. CK. Z. Dentergem B-
U7 b25-01-2010:15K. Z. Dentergem BSV Ingelmunster A-
U7 b01-02-209:00FC MU Izegem-Ingelmunster AK. Z. Dentergem B-
U7 b08-02-2010:15K. Z. Dentergem BK.S.V. Pittem A-
U7 b15-02-2010:15K. Z. Dentergem BSC Oostrozebeke A-
U7 b29-02-209:30V.V. Tielt BK. Z. Dentergem B-
U7 b07-03-209:15K. SV Rumbeke AK. Z. Dentergem B-
U7 b14-03-2010:15K. Z. Dentergem BR. Dottignies Sp. C
U7 b21-03-2010:00SV Ingelmunster AK. Z. Dentergem B-
U7 b28-03-2010:15K. Z. Dentergem BFC MU Izegem-Ingelmunster A-
U7 b04-04-209:45K.S.V. Pittem AK. Z. Dentergem B-
U7 b18-04-209:15SC Oostrozebeke AK. Z. Dentergem B-
U7 b25-04-2010:15K. Z. Dentergem BV.V. Tielt B-
U8 a11-01-209:00K. Z. Dentergem SV Loppem C-
U8 a18-01-2010:30K. SKV Zwevezele AK. Z. Dentergem -
U8 a24-01-2018:15K. Z. Dentergem K. VC Ardooie A-
U8 a01-02-209:00SV Ingelmunster AK. Z. Dentergem -
U8 a08-02-2010:00GL Ruiselede K. Z. Dentergem -
U8 a15-02-209:00K. Z. Dentergem K. SV Rumbeke C-
U8 a29-02-209:00K. Dar. Ruddervoorde AK. Z. Dentergem -
U8 a07-03-2010:45SV Loppem CK. Z. Dentergem -
U8 a14-03-209:00K. Z. Dentergem K. SKV Zwevezele A-
U8 a21-03-209:00K. VC Ardooie AK. Z. Dentergem -
U8 a28-03-209:00K. Z. Dentergem SV Ingelmunster A-
U8 a04-04-209:00K. Z. Dentergem GL Ruiselede -
U8 a18-04-2011:00K. SV Rumbeke CK. Z. Dentergem -
U8 a25-04-209:00K. Z. Dentergem K. Dar. Ruddervoorde A-
U8 b11-01-2010:30K. Z. Dentergem K. FC. Meulebeke D-
U8 b18-01-2010:15K. VC Ardooie CK. Z. Dentergem -
U8 b25-01-209:00V.V. Emelgem-Kachtem AK. Z. Dentergem -
U8 b01-02-2010:30K. Z. Dentergem K.S.V. Pittem A
U8 b08-02-209:00K.R.C. Waregem DK. Z. Dentergem -
U8 b15-02-2010:30K. Z. Dentergem V.V. Tielt A
U8 b29-02-2010:30Dosko Kanegem K. Z. Dentergem -
U8 b06-03-2018:15K. FC. Meulebeke DK. Z. Dentergem -
U8 b14-03-2010:30K. Z. Dentergem K. VC Ardooie C-
U8 b21-03-2010:30K. Z. Dentergem V.V. Emelgem-Kachtem A-
U8 b28-03-209:30K.S.V. Pittem AK. Z. Dentergem -
U8 b04-04-2010:30K. Z. Dentergem K.R.C. Waregem D-
U8 b18-04-2011:00V.V. Tielt AK. Z. Dentergem
U8 b25-04-2010:30K. Z. Dentergem Dosko Kanegem -
U9 a11-01-209:30K. Z. Dentergem AK.FC Lichtervelde A-
U9 a18-01-2010:45SV Loppem BK. Z. Dentergem A-
U9 a25-01-209:30K. Z. Dentergem AK. Dar. Ruddervoorde B-
U9 a01-02-209:15NSVD Handzame BK. Z. Dentergem A-
U9 a08-02-209:30K. Z. Dentergem ATo out 1992 KM C-
U9 a15-02-2010:30K.V.C Ichtegem K. Z. Dentergem A-
U9 a29-02-209:30K. Z. Dentergem ASKD Hertsberge -
U9 a07-03-209:30K.FC Lichtervelde AK. Z. Dentergem A-
U9 a14-03-209:30K. Z. Dentergem ASV Loppem B
U9 a21-03-2010:30K. Dar. Ruddervoorde BK. Z. Dentergem A-
U9 a28-03-209:30K. Z. Dentergem ANSVD Handzame B-
U9 a04-04-209:00To out 1992 KM CK. Z. Dentergem A-
U9 a18-04-209:30K. Z. Dentergem AK.V.C Ichtegem -
U9 a25-04-209:30SKD Hertsberge K. Z. Dentergem A-
U9 b11-01-2011:00K. Z. Dentergem BV.V. Emelgem-Kachtem A-
U9 b18-01-209:30K.S.V. Pittem BK. Z. Dentergem B-
U9 b25-01-209:00K. SV Roeselare GK. Z. Dentergem B-
U9 b01-02-2011:00K. Z. Dentergem BK. Dosko Beveren -
U9 b08-02-209:00K. VC Ardooie AK. Z. Dentergem B-
U9 b15-02-2011:00K. Z. Dentergem BSC Oostrozebeke -
U9 b29-02-209:00K. Dar. Ruddervoorde AK. Z. Dentergem B-
U9 b07-03-209:00V.V. Emelgem-Kachtem AK. Z. Dentergem B-
U9 b14-03-2011:00K. Z. Dentergem BK.S.V. Pittem B-
U9 b21-03-2011:00K. Z. Dentergem BK. SV Roeselare G-
U9 b28-03-2010:45K. Dosko Beveren K. Z. Dentergem B-
U9 b04-04-2011:00K. Z. Dentergem BK. VC Ardooie A-
U9 b19-04-2010:00SC Oostrozebeke K. Z. Dentergem B
U9 b25-04-2011:00K. Z. Dentergem BK. Dar. Ruddervoorde A-